Древич Україна
Область поиска:
Древич Україна
Львов, вул. Шевченка 120

О нас

Торгова марка Древич - новий бренд на ринку міжкімнатних дерев’яних дверей України, що виник на базі багатолітнього досвіду столярного виробництва започаткованого на початку 90х років. Заснування цеху. Завдяки молодій команді управлінців вдалось максимально оптимізувати виробництво поєднавши багаторічний досвід та сучасні технології виробництва і модні тенденції дверного ринку України.

Метою компанії є популяризація екологічно чистих виробів з масиву деревини, які будуть не тільки красивими,але й доступними широкому загалу споживачів за рахунок використання новітніх  методів виготовлення, сучасних технологій виробництва, оптимізації робочого процесу та сучасного менеджементу.Завдяки чому компанія охоплює не тільки ринок Львова та області, а й претендує на нішу в виготовленні деревовиробів по всій Україні.

Конкурентные преимущества компании:

Найбільший виробник стінових дерев'яних панелей у Зх.Україні, виробник елітних дерев'яних сходів та дерев'яних міжкімнатних дверей преміум сегменту.

Товары / Услуги:

Виготовлення дверей з масиву, сходів, підлоги, меблів та елементів декору. Проронує послуги з лазерної порізки та гравірування.

Город:

Львов, Львовская область

Адрес компании:

вул. Шевченка 120

Время работы:

9:00-18:00, сб.10:00-15:00, неділя-вихідний

Контактное лицо:

Софія

Телефон:

Сайт:

www.drevych.ua

Дата основания:

1996

Руководитель:

Лушпак Р. С.